Wszystko o zakupach magnesów

Jakie są koszty wysyłki?

Za przesyłkę poleconą z możliwością jej monitorowania online pobieramy opłatę w wysokości 25,90 zł, natomiast przesyłka zwykła bez możliwości śledzenia kosztuje tylko 13,90 zł. Płatność należy dokonać z góry przelewem lub kartą płatniczą online.

W przypadku zamówień o łącznej cenie towarów powyżej 149,90 zł po odliczeniu wszystkich rabatów wysyłka jest bezpłatna.

W przypadku ofert promocyjnych warunki te mogą zostać zmienione lub czasowo zastąpione innymi bez podania przyczyny.

Jakie są koszty wysyłki?

Jak mogę zapłacić za magnesy?

Za fotomagnesy na lodówkę można zapłacić na kilka sprawdzonych sposobów.

Kartą płatniczą online - szybka i bezpieczna metoda z wykorzystaniem bramki płatniczej

PayPal - szybka i bezpieczna płatność.

Płatność przelewem - za zamówienie płacisz przelewem z konta bankowego

Jak mogę zapłacić za towar?

Kiedy otrzymam fotomagnesy?

Aby mieć wystarczająco dużo czasu na wyprodukowanie fotomagnesów na lodówkę z dostarczonych nam zdjęć, rezerwujemy sobie najwyżej trzy dni robocze na ich produkcję oraz wysyłkę. Jeżeli zdecydujesz się zapłacić przelewem, czas produkcji będzie liczony od daty otrzymania płatności na nasze konto.

O wysyłce towaru poinformujemy Cię e-mailem. Wiadomość będzie zawierać również numer paczki, który służy do jej śledzenia na stronie internetowej kuriera.

Kiedy otrzymam fotomagnesy?

Czy muszę edytować zdjęcia przed wydrukiem?

Jeżeli zwykle tak robisz, zapewne wiesz dokładnie, jak poprawić ich jakość. Jeśli jednak nie masz żadnego doświadczenia w tej dziedzinie, wyślij je do nas w ich oryginalnym stanie - my zadbamy o ulepszenie ich wyglądu.

Nie musisz się martwić ani formatem zdjęć, ani o ich przycinanie, albowiem odpowiedni rozmiar wybierasz w trakcie procesu zamawiania bezpośrednio na naszej stronie internetowej.

Twoje zdjęcia przysłane z komputera, smartfona lub prosto z Instagrama zostaną starannie wydrukowane w najwyższej jakości na półmatowym papierze i naklejone na elastycznej folii magnetycznej o grubości 0,4 mm.

Czy muszę edytować zdjęcia przed wydrukiem?

Czy można złożyć reklamację?

Zawsze chcemy być najlepsi dla naszych klientów, dlatego dbamy o Twoją maksymalną satysfakcję. Jeśli jednak jakość naszych magnesów na lodówkę nie zadowoli Cię, wówczas oferujemy ponadstandardowe warunki reklamacji.

Czy z jakiegoś powodu nie odpowiada Ci dostarczony przez nas produkt? Nieważne, możesz wysłać go do nas z powrotem w ciągu 30 dni, a my następnie bez zbędnych pytań zwrócimy pieniądze na Twoje konto.

Czy można magnesy reklamować?

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji?

Przed zakupem magnesów na lodówkę dokładnie zapoznaj się z pełną treścią zasad i warunków naszego sklepu. Jednocześnie możesz zaznajomić się ze sposobem, w jaki są przetwarzane Twoje dane osobowe, które podałeś podczas składania zamówienia. Pamiętaj również o zapoznaniu się z plikami cookies, których regularnie używamy w naszym sklepie internetowym w celu uproszczenia oferowanych przez nas usług.

Jeżeli szukasz bardziej szczegółowych informacji, możesz je znaleźć w FAQ.

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji?

Koszt wysyłki tylko 13,90 zł

Dla wszystkich zwykłych przesyłek pocztowych

Zwykle w ciągu tygodnia

Szybka produkcja i dostawa

Wysokiej jakości papier fotograficzny

Drukujemy na półmatowym papierze fotograficznym

Folia magnetyczna

Magnesy wykonane są z elastycznej folii magnetycznej