Gwarancja zwrotu pieniędzy i możliwość wymiany

Aczkolwiek nasz towar nie jest objęty ustawową 14-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy ze względu na jego produkcję na zamówienie, zapewniamy naszym klientom ponadstandardową usługę w postaci gwarancji zwrotu pieniędzy lub możliwości wymiany towaru (np. z powodu nieodpowiedniego rozmiaru, koloru itp.).

Jeśli dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Ci nie odpowiada lub masz jakieś zastrzeżenia co do niego, możesz go zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty wysłania zamówienia. Po wypełnieniu karty odpowiedzi, która jest częścią przesyłki, wyślij towar z powrotem na adres operatora sklepu, który znajdziesz poniżej na tej stronie lub w kontaktach. Koszty wysyłki i opakowania w ramach zwrotu towaru pokrywasz Ty. W przypadku wymiany towaru możemy zażądać zapłaty nowej opłaty pocztowej lub dopłaty różnicy w cenie.

Zwrot zamówionych towarów:

DOKI DOKI s.r.o.
Ruská 45/2
470 01 Česká Lípa
Republika Czeska

Co się dzieje po zwrocie towaru:

Wszystkie zwroty staramy się rozwiązywać w jak najkrótszym czasie. W przypadku, gdy nie żądasz zwrotu pieniędzy, a jedynie wymiany towaru (np. z powodu niezadowalającego rozmiaru lub koloru), rozpoczyna się cały proces zamówienia, w którym magnesy muszą zostać wyprodukowane i wysłane ponownie. Proces ten może trwać do 3 dni roboczych. W przypadku żądania zwrotu pieniędzy należy koniecznie zaznaczyć na karcie odpowiedzi, w jaki sposób chcą Państwo odzyskać pieniądze. Jeśli płatność została uiszczona z góry tradycyjnym przelewem bankowym, jest to bardzo proste, ponieważ znamy numer Twojego konta. Jednak w przypadku innych metod płatności musisz podać nam numer konta, abyśmy wiedzieli, gdzie zwrócić płatność. Jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, zwracamy wpłaty niemal natychmiast. Jeśli są przeszkody, to w ciągu dziesięciu dni roboczych.

Koszt wysyłki tylko 13,90 zł

Dla wszystkich zwykłych przesyłek pocztowych

Zwykle w ciągu tygodnia

Szybka produkcja i dostawa

Wysokiej jakości papier fotograficzny

Drukujemy na półmatowym papierze fotograficznym

Folia magnetyczna

Magnesy wykonane są z elastycznej folii magnetycznej