Metody płatności za fotomagnesy na lodówkę

Płatność kartą płatniczą online należy do szybkich i prostych metod płatności. Informację o zapłacie otrzymujesz natychmiast, a opłacone w ten sposób zamówienia od razu trafiają do produkcji.

Sama płatność jest dokonywana za pośrednictwem bezpiecznej bramki płatności o wysokim stopniu zabezpieczenia, w tym 3D Secure. Nie mamy dostępu do informacji o Twojej karcie płatniczej ani nie są one nigdzie przechowywane. Dodatkowo płatność kartą można bardzo łatwo reklamować w banku.

Ten rodzaj płatności oczywiście wymaga karty płatniczej obsługującej płatności online. Dokonując płatności, podajesz jedynie dane swojej karty (numer karty, datę ważności, trzycyfrowy kod CVC), a następnie ją potwierdzasz.

W przypadku płatności z góry zwykłym przelewem bankowym za pośrednictwem bankowości internetowej, szczegóły płatności otrzymujesz na e-mail. Razem z potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informacje dotyczące płatności, które będą obejmowały IBAN, numer identyfikacyjny płatności (nr zamówienia) i kwotę do zapłaty. W przypadku tego typu płatności należy jednak liczyć się z tym, że termin rozpoczęcia produkcji jest uzależniony od dokonania płatności i przelewu międzybankowego, który może trwać od 1 do 2 dni roboczych.

Przelew bankowy online należy do popularnych i szybkich metod płatności. Pozwala na szybkie dokonanie płatności w ramach banku. Dzięki wstępnie wypełnionemu formularzowi nie trzeba ręcznie przepisywać informacji jej dotyczących.

Dodatkowo metoda ta cechuje się wysokim stopniem zabezpieczenia – nie mamy dostępu do informacji o płatności czy informacji z Twojego konta bankowego ani nie są one nigdzie zapisywane.

Podczas wyboru metody płatności przelewem bankowym online wybierz przycisk płatności z logo swojego banku. Następnie zostaniesz przekierowany do swojej bankowości internetowej, w której potwierdzisz i autoryzujesz płatność.

Metoda płatności online Google Pay jest odpowiednia dla klientów ze sparowaną kartą płatniczą na telefonach z systemem Android oraz dla użytkowników przeglądarki Google Chrome.

Za ten rodzaj płatności nie jest pobierana opłata. Jest to płatność o wysokim poziomie bezpieczeństwa, w przypadku której sprzedawca nie ma dostępu do Twoich danych bankowych. Rzeczywisty numer Twojej karty płatniczej jest zawsze zastępowany przez wirtualny token.

Apple Pay to bezpieczna, a zarazem bardzo wygodna metoda płatności przeznaczona dla wszystkich użytkowników produktów marki Apple. Płatność Apple Pay jest gratis. Jest to płatność o wysokim poziomie bezpieczeństwa, w przypadku której sprzedawca nie ma dostępu do Twoich danych bankowych. Rzeczywisty numer Twojej karty płatniczej jest chroniony przez wirtualny token.

Apple Pay obsługuje karty płatnicze Visa i Mastercard we współpracy z wybranymi bankami. Konieczne jest, aby Twój bank obsługiwał ten typ płatności. W celu potwierdzenia płatności konieczne jest dokonanie uwierzytelnienia za pomocą Touch ID lub Face ID.

PayPal to najbardziej rozpowszechniony na świecie system bezpiecznych płatności online, za pomocą którego możesz w łatwy i bezpieczny sposób zapłacić za zakupy w naszym sklepie internetowym. Jest to płatność o wysokim poziomie bezpieczeństwa – informacje dotyczące płatności nigdy nie są przechowywane w naszym sklepie.

Jeśli posiadasz konto PayPal, PayPal jest dla Ciebie wygodną metodą płatności. Jeśli go nie masz, przed dokonaniem płatności będziesz musiał się zarejestrować. Wartość zakupu zostaje odjęta natychmiastowo, a płatność jest w pełni zabezpieczona przed nadużyciem.

Płatność za pobraniem jest nadal jedną z najczęściej stosowanych metod płatności. W przypadku płatności za pobraniem płacisz cenę zamówienia dopiero w chwili dostarczenia towaru w Twoje ręce przez pocztę lub wybranego kuriera. Płatność jest możliwa gotówką lub kartą płatniczą w zależności od wybranego sposobu dostawy.

Koszt wysyłki tylko 13,90 zł

Dla wszystkich zwykłych przesyłek pocztowych

Zwykle w ciągu tygodnia

Szybka produkcja i dostawa

Wysokiej jakości papier fotograficzny

Drukujemy na półmatowym papierze fotograficznym

Folia magnetyczna

Magnesy wykonane są z elastycznej folii magnetycznej