Najczęściej zadawane pytania dotyczące produkcji magnesów na lodówkę

Przygotowaliśmy dla Ciebie listę najczęściej zadawanych pytań związanych z wydrukiem i produkcją fotomagnesów na lodówkę. Postaraliśmy się na nie odpowiedzieć jak najbardziej szczegółowo. Oto lista najczęściej zadawanych pytań (FAQ):

Za przesyłkę poleconą z możliwością jej monitorowania online pobieramy opłatę w wysokości 25,90 zł, natomiast przesyłka zwykła bez możliwości śledzenia kosztuje tylko 13,90 zł. Płatność należy dokonać z góry przelewem lub kartą płatniczą online.

W przypadku zamówień o łącznej cenie towarów powyżej 149,90 zł po odliczeniu wszystkich rabatów wysyłka jest bezpłatna.

W przypadku ofert promocyjnych warunki te mogą zostać zmienione lub czasowo zastąpione innymi bez podania przyczyny.

Za fotomagnesy na lodówkę można zapłacić na kilka sprawdzonych sposobów: kartą płatniczą online - szybka i bezpieczna metoda z wykorzystaniem bramki płatniczej, płatność przelewem - za zamówienie płacisz przelewem z Twojego konta bankowego, lub przez PayPal.

Aby mieć wystarczająco dużo czasu na wyprodukowanie fotomagnesów na lodówkę z dostarczonych nam zdjęć, rezerwujemy sobie najwyżej pięć dni roboczych na ich produkcję oraz wysyłkę. Jeżeli zdecydujesz się zapłacić przelewem, czas produkcji będzie liczony od daty otrzymania płatności na nasze konto. O wysyłce towaru poinformujemy Cię e-mailem.

Nasze długoterminowe doświadczenie podpowiada nam, że w większości wypadków problem jest na stronie kuriera. Owe problemy bardzo często są związane z niedostarczeniem powiadomienia o przechowywaniu przesyłki. Jeśli wybierzesz przesyłkę poleconą z możliwością jej monitorowania, wyślemy do Ciebie e-mail z jej numerem oraz linkiem do strony internetowej kuriera, gdzie można ją monitorować. W dowolnej chwili można więc sprawdzić, gdzie ona się znajduje.

Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z nami pod adresem megnito@dokidoki.cz. W przypadku zagubienia przesyłki poleconej możemy ją zareklamować. Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi zwykle 21 dni kalendarzowych.

Do wyprodukowania magnesów na lodówkę wystarczą nam zwykłe zdjęcia z fotoaparatów cyfrowych lub telefonów komórkowych. Zdjęcia możemy pobrać również z Instagrama i innych aplikacji, wystarczy zalogować się i wybrać odpowiednie. Nie musisz je kadrować, ponieważ zostaną one przycięte do odpowiedniego formatu w trakcie procesu zamawiania bezpośrednio na stronie naszego sklepu.

Wydrukujemy Twoje zdjęcia w najwyższej jakości na półmatowym papierze, który następnie przykleimy do elastycznej folii magnetycznej o grubości 0,4 mm. Folia magnetyczna to trwały materiał nie uszkadzający podłoża. Magnes jest wystarczająco silny do tego, by go przymocować do lodówki, kaptura, metalowej ościeżnicy drzwi itp.

W ramach zamawiania fotomagnesów nie chcemy Cię w żaden sposób ograniczać. Tylko od Ciebie zależy, ile magnesów ze zdjęciem na lodówkę chcesz od nas otrzymać.

Zawsze chcemy być najlepsi dla naszych klientów, dlatego dbamy o Twoją maksymalną satysfakcję. Jeśli jednak jakość naszych magnesów na lodówkę nie zadowoli Cię, wówczas oferujemy ponadstandardowe warunki reklamacji. Czy z jakiegoś powodu nie odpowiada Ci dostarczony przez nas produkt? Nieważne, możesz wysłać go do nas z powrotem w ciągu 30 dni, a my następnie bez zbędnych pytań zwrócimy pieniądze na Twoje konto.

Nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytanie, której szukałeś w FAQ?
Napisz do nas, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Koszt wysyłki tylko 13,90 zł

Dla wszystkich zwykłych przesyłek pocztowych

Zwykle w ciągu tygodnia

Szybka produkcja i dostawa

Wysokiej jakości papier fotograficzny

Drukujemy na półmatowym papierze fotograficznym

Folia magnetyczna

Magnesy wykonane są z elastycznej folii magnetycznej